شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فارس برند
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فارس برند به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فارس برند هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های رایگان ، تجاری  و حرفه ای فارس برند و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فارس برند است. توجه داشته باشید که سفارش هر پکیج نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فارس برند از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
کاربران عزیز توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فارس برند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فارس برند  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
فارس برند
وب سایت فارس برند جهت سهولت در امر طراحی وبسایت برای کسب و کار های مختلف ایرانی ، صفحاتی اختصاصی بصورت یک وبسایت را با حق اشتراک های سالیانه در اختیار متقاضیان قرار می دهد .
وبسایت های ارائه شده با امکانات کامل و کافی مطابق با معیار های بازدیدکنندگان از نظر UI  و UX بهینه گشته وبصورت یک وب کاتالوگ به معرفی خدمات ، محصولات و پل های ارتباطی کسب و کار های مختلف می پردازد.
 در فارس برند این امکان وجود دارد که بازدیدکنند گان مورد مد نظر را در دسته شغلی و مکان جغرافیایی مورد نظر خود جستجو کنند .فارس برند نیز می کوشد تا سئو کلمات کلیدی کسب و کار های ثبت شده را در موتور های جستجو ارتقا دهد  تا معرفی آنها مثمر ثمر واقع شود .
تعریف پکیج در فارس برند
پکیج در فارس برند اصطلاحی است که برای مجموعه ای از خدماتی که  سایت فارس برند برای مشتریان انجام می دهد اطلاق می شود. فارس برند در حال حاضر دارای سه نوع پکیج می باشد . هر یک از پکیج ها امکان اضافه کردن اطلاعاتی در صفحه سایت ارائه شده توسط فارس برند را به مشتریان می دهد .
مشترکین محترم می توانند با توجه به امکانات مورد نیاز خود یکی از سه پکیج فارس برند را انتخاب نمایند که در زیر ویژگی های اصلی هر یک بطور خلاصه توضیح داده شده است :

1) پکیج عادی
این پکیج را می توانید بصورت رایگان برای مدت یکسال تهیه کنید . این پکیج امکانات پایه ی صفحات فارس برند از جمله "خدمات ، یک محصول و اطلاعات آدرس" را در بردارد . کسب و کار شما در این پکیج می تواند در یک برچسب و یک گرایش شغلی در فارس برند جستجو شود و از شبکه های اجتماعی می توانید تنها تلگرام خود را معرفی و قابل کلیک کنید .  
2)پکیج تجاری
 این پکیج امکانات کامل صفحه ی معرفی کسب و کار فارس برند را دارا می باشد . از اهم ویژگی های آن ، اضافه کردن شش تصویر محصول نمونه ، هشت مورد از خدمات ، قرار گیری کسب و کار در دو گرایش شغلی و  سه برچسب برای جستجو می توان نام برد . در این پکیج می توانید تا هفت مورد از باب ترین شبکه های اجتماعی خود را معرفی و قابل کلیک نمایید. هزینه اشتراک این پکیج      صد هزار تومان برای مدت یکسال می باشد .

3)پکیج حرفه ای
 این پکیج علاوه بر داشتن امکانات پکیج تجاری ، امکان افزودن آدرس اختصاصی (اصطلاحاً دامین) ، اضافه کردن آدرس وبسایت و ایمیل را دارد. همچنین می توانید تعداد مواردی چون : خدمات ، برچسب ، دسته بندی ، آدرس ، فاکس ،شماره تماس همراه و ثابت را ارتقاء دهید. هزینه اشتراک این پکیج برای مدت یکسال ، صد و پنجاه هزارتومان می باشد.

شرایط پرداخت هزینه پکیج ها
مشتریان توجه کنند ثبت نام و عضویت در فارس برند و همچنین ایجاد صفحه فقط با پکیج عادی کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای بابت آن اخذ نمی گردد .
تهیه پکیج های تجاری و حرفه ای شامل پرداخت هزینه مربوط به هر یک می شود . همانطور که ذکر شد هزینه تهیه پکیج های تجاری و حرفه ای پس از انتخاب آنها و قبل از تایید صفحه جهت نمایش ، اخذ می گردد و به مدت یک سال فعال خواهد بود .
مشترکین می توانند بعد از تهیه پکیج عادی آن را به پکیج تجاری و یا حرفه ای و بعد از تهیه پکیج تجاری در صورت نیاز آن را به حرفه ای ارتقاء دهند.لازم به ذکر است  ارتقاء پکیج ها در هر زمانی از دوره  ماوتفاوت آن با پکیج انتخابی محاسبه می شود و مدت زمان استفاده از پکیج قبلی از هزینه پکیج جدید توسط سیستم محاسبه و کسر خواهد شد.
در حال حاضر در فارس برند هزینه پکیج ها به سه روش از متقاضیان وصول می گردد و مورد تایید می باشد .

1.    ثبت نام و عضویت از طریق سایت فارس برند و انتخاب پکیج مد نظر و پرداخت آن از طریق درگاه بانکی  که سایت شما را به آن متصل می کند .

2.    پرداخت بصورت انتقال کارت به کارت ، به شماره کارت معرفی شده از طرف کارشناسان فروش فارس برند . در این حالت صفحه ساخته شده مشتری بدون نیاز به پرداخت آنلاین درون سایتی توسط کارشناسان تایید می گردد .


3.    پرداخت بصورت نقدی . این مورد تنها درصورت پرداخت مستقیم به نماینده فارس برند می باشد که با شماره تماس ها و اطلاعات موجود در سایت با شما ارتباط برقرار می کنند . لازم به ذکر است فارس برند در حال حاضر فقط در استان قزوین نمایندگی رسمی دارد .

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس های فارس برند اقدام کند.
همچنین از آنجا که فارس برند یک وب‌سایت فروش آنلاین پکیج های صفحات وب جهت ارائه خدمات و محصولات صنف های مختلف است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی عمل می کند.
 


تعریف شرکت
شرکت یا کمپانی به معنای یک انجمن یا بنگاه تجاری و یا یک شخص حقیقی یا حقوقی و یا ترکیبی از هر دوی آنها است. بنا بر تعریف قانون مدنی ایران، شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکین متعدد در شیء واحد به نحو اشاعه ولی این تعریف در برگیرنده مشاعات نیز می‌باشد. بنابر مفهومی که از قانون تجارت استنباط می‌شود، شرکت، قراردادی است که بر اساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می‌کنند شرکت‌ها در قوانین ایران شخصیت حقوقی دارند.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان
فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصولات خود را در وب‌سایت فارس برند به نمایش گذاشته و از طریق ارتباط مستقیم خود با مشتری به فروش می رساند و فارس برند هیچ دخالتی در امر فروش  محصولات مشترکین ندارد  .مسئولیت‌های مربوط به کیفیت ، قیمت ، محتوا ، شرایط  و همچنین خدمات پس از فروش محصول و خدمات بر عهده فروشندگان است .

تولید کننده
تولید یا فرآوری یا زایش ، از اصطلاحات علم اقتصاد، به معنی تهیه کالا و خدمات مورد نیاز با استفاده از منابع و امکانات موجود است.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فارس برند استفاده می‏‌کنید و پکیج مدنظر خود را بصورت اینترنتی ثبت یا خریداری می‏‌کنید و یا به فارس برند ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که فارس برند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند ، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فارس برند  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.