درباره ما

شرکت سپنتا رایانه قزوین به شماره ثبتی ۱۲۴۷۳ با مدیریت میلاد صفاجوی در بیستم آبان ماه سال هزار و سیصد و نود و یک با هدف طراحی و توسعه نرم افزار های مبتنی بر وب گام بر عرصه صنعت رایانه نهاد .

سپنتا رایانه فعالیت رسمی خود را با بومی سازی سیستم مدیریت آموزش مجازی و محتوای الکترونیک در مجموعه‌ی پارک علم و زیست فناوری کل استان قزوین آغاز نمود . توسعه سیستم های آموزش الکترونیکی به زبان فارسی و دری ، تولید محتوای الکترونیکی ، در کنار تولید وب سایت های مربوطه ، از فعالیت های حوزه آموزش الکترونیک سپنتا رایانه است .

تیم سپنتا رایانه با سابقه ای بیش از یازده سال در حوزه طراحی وب و خدمات مربوط به نرم افزار های تحت وب ، همواره در حال طراحی ، ویرایش و توسعه افزونه های سیستم های مدیریت محتوا به زبان های فارسی و دری بوده است . سپنتا رایانه این افتخار را دارد که اولین و بهترین توسعه دهنده سیستم مدیریت محتوای جوملا به زبان دری  در دنیا است .

شرکت سپنتا رایانه ، کادری مجرب و متخصص را از سراسر ایران عزیزمان گردهم آورده و همواره حامی استارتاپ ها ، سمینار ها و طوفان های فکری حوزه رایانه بوده و با افتخار تدارکات لازم و حمایت های مادی و معنوی از جوانان خلاق کشورمان را بدوش داشته است .

این مهم باعث شده سپنتا رایانه قزوین ، بنیان گذاری تجربه کاربری استان قزوین را در سال نود و یک  در کارنامه خود ثبت نماید.

همچنین از جمله فعالیت های سپنتا رایانه می توان به بنیان گذاری جوملا دری ، توسعه سیستم های آموزش از را دور ، بهینه سازی سئوی وب سایت ، تولید محتوای مطابق با سئو ، سوشال مارکتینگ ، آنلاین مارکتینگ ، برگزاری دوره های آموزشی حوزه طراحی وب و نرم افزار های مربوطه ، ورکشاپ های مارکتینگ ، نشست های استارتاپی ، ایده پردازی ، پرورش ایده ، خلاقیت و تجاری سازی ، برگزاری کنفرانس های تجربه کاربری ، برند سازی و غیره اشاره نمود.

شرکت سپنتا رایانه در سال هزار و سیصد و نود و پنج طرحی استارتاپی با عنوان فارس برند را بنا نمود . فارس برند می کوشد تا مجموعه ی کاملی از معرفی کسب و کار های کشورمان را  تشکیل دهد .

این مرجع کامل از کسب و کارهای ایران به مخاطبان خود این امکان را می دهد تا بنا به نیاز خود خدمات و یا محصولات مورد نظر را از میان شرکت های خدماتی ، تولیدی و فروشگاه ها جستجو و بررسی نمایدو در انتها از طریق پل های ارتباطی معرفی شده با آنها ارتباط برقرار کند .

فارس برند قصد دارد تا بهترین نوع معرفی کسب و کار و برند ها را در خدمت بازدید کنندگان فضای مجازی قرار دهد تا در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال کشور عزیزمان گامی موثر برداشته و زحمات شبانه روز صنعت گران و تولیدکنندگان داخلی را به ثمر نشاند .

امیدواریم با توفیق الهی و حمایت سازندگان این مرز و بوم ، بتوانیم گامی در جهت بهبود سرنوشت اقتصاد کشورمان برداریم و هر آنچه لایق شان مردم عزیزمان است را ارئه دهیم.